viitina.ee

Maastikujalgrattateed

margus - 3-4-2010 13:53

PÖÖRDUN TEIE POOLE, ET VÄLJASELGITADA MEIE PIIRKONNA MAAOMANIKE SUHTUMIST MAASTIKUJALGRATTARADADE KOHTA! Olen koostanud pöördumise (all) ja küsimuste ankeedi (palun külavanematel endil täita ja ankeeti levitada ka oma küla rahva seas, täitmine võtab aega max 5 minutit). Internetis täitmiseks asub ankeet ( http://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&pli=1&formkey... ) ja panen kirja lisasse ka välja prinditava versiooni. Kes soovib siis võin tuua ka ise paberi peal ankeete. Andke soovist märku!

SUUR TÄNU KOOSTÖÖ EEST!

Pöördumine siin:

Lugupeetud maaomanik Rõuge-Haanja piirkonnas!

Olen lõpetamas oma magistriõpinguid Eesti Maaülikoolis maakorralduse erialal ning tänavu kevadel on aeg koostada magistritöö.

Püüan siduda magistritöö teemat oma hobi ja harrastusega ning olen valinud teemaks meie kodukoha maastikujalgrattateed. Samuti soovin, et antud tööst tõuseks ka reaalset kasu kohalikule piirkonnale.

Magistritöö eesmärk on koostada Võrumaale Rõuge-Haanja piirkonda maastikujalgrattakeskuse kontseptsioon koos maastikujalgrattaradade võrgustiku eskiisprojektiga. Käsitletavad rattarajad on mõeldud kasutamiseks kohalikele inimestele, rattasportlastele kui ka piirkonda külastavatele turistidele.

Hea Rõuge-Haanja piirkonna maaomanik, vajan abi maaomanike hoiakute ja seisukohtade väljaselgitamiseks ning palun Teil võimalusel täita küsimustik (võtab aega kuni 5 minutit).


AITÄH!!!

Küsimused-ettepanekud

Karel Saarna
Tel 5560 3989
karel.saarna@gmail.com